Mesut Şahin
Full Stack Developer < Bilgisanet

LinkedIn

E-Ticaret Sistemleri, Otomasyon yazılımları, Web ve mobil uygulamaları gibi birçok farklı alanda projeler ürettim.

Bilinçle ve severek yaptığım meslek seçimini, tutku ve azimle devam ettirmekteyim. Proje geliştirme süreçlerinde her zaman açık ve şeffaf olmayı, sorgulanabilir ve sorgulayabilir olmayı benimsedim.

 

Üniversite döneminde (2014-2017) sosyal sorumluluk projelerine bağlı olan Drone Üretim Projesi’nde proje koordinatörlüğü yaptım. Üç ve Dört kanatlı drone prototipleri üzerinde ekip olarak ciddi ilerlemeler katetdik.

Her geçen gün dijitalleşen dünyamızda; e-ticaret sistemleri, otomasyon yazılımları, web & mobil uygulamalar gibi birçok projeler ürettim.
9. Uluslararası ODTÜ Robot Günleri’ne katıldım. Sumo robot kategorisinde yarıştık ve en iyi tasarım ödülü aldık. Ardından SDÜ’nin düzenlediği Sumo Robot Yarışları’nda derece yaptık.

 

Çalıştığım projelerde ve dahil olduğum ekiplerde; proje yöneticisi, takım liderliği, API geliştirici, ARGE yöneticisi, full stack developer ve debugger gibi bir çok pozisyonda görev yaptım.

 

Biraz fazla görünebilir ama bu yetenekler (sahp olduğum beceriler) benim işime duyduğum tutkunun eseri: C, C++, C#, Java, Javascript, C# Form Application, ASPNET, MVC, Entity Framework, Code first, Database first, Singleton Design Pattern, Observer Design Pattern, MSSQL , MYSQL, SQLLite, TSQL, Linq, WHM, WHMCS, Centos, Virtualization(Vmware & Hyper-V), Arduino, Restful Api, API, Angular, PrimeNG, JSON Web Token (JWT), ASP.NET Core, WPF Application.

 

Mesut, özetle: 🤖 lehim, ⌨️ klavye, 🎣 olta balıkçılığı, 🎹 piyano ve 🥃 viski.

 

Follow
...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!